She’s Out of My League – Bu Kız Beni Aşar

- 19/09/2012

Ekran başına eğlenceli bir romantik – komedi izlemek için geçtiyseniz, “She’s Out of My League”de aradığınızı bulacağınızı söylemek mümkün. Üstelik pek çok açıdan bu kıstasın üstüne çıkan bir film olmuş.

 

“She’s…”de her şeyden önce ayakları yere basan, izleyici için enteresan gelebilecek bir işe sahip ve tek aradığı aşk olan bir erkek karakter çıkmıyor karşımıza. Havaalanında güvenlik elemanı olan, kendine güveni yerlerde sürünen, hayallerine ulaşamamış ve ailesiyle olan sorunlarını çözememiş biri var karşımızda. Bu karakter, yani Kirk hiç beklemediği şekilde kendi sınıfının! çok üstünde olan Molly ile aşk yaşamaya başlıyor bir anda. Ama burada da özgüvensizliği peşini bırakmıyor.

 

Bir gençlik komedisi gibi görünse de “She’s..” fazlasıyla yetişkin seyirciye hitap etmekte. Yan karakterlerinin derinleşmemesi bir sorun evet ama bu eksik de eğlence dozunun yükselmesiyle kapatılmış. Her şeyden önce izlediğiniz şey bir tekrar hissi yaratmıyor. Belki de bu tarz filmlerin son yıllarda azalıp, romantik filmlerin iyice tekdüze bir kalıba girmesiyle ilintilidir bu durum.

 

Filmin başrollerinde Jay Baruchel, Alice Eve, T. J. Miller ve Mike Vogel var. Yönetmen Jim Field Smith. Senaryo ise Sean Anders ve John Morris ikilisine ait.

She’s Out of My League – Bu Kız Beni Aşar Yorumları

Yorum Yok


× altı = 48

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri