Running Scared

- 16/06/2006
8,09(11 oy)

120 dakikalık süresine karşın, ilk saniyesinden son saniyesine temposundan hiçbir şey kaybetmeyen film, bir aksiyon filminden bekleyeceğinizden fazlasını sunuyor; Sin City‘nin çekim teknikleri, Punisher‘in görselliği ve Pulp Fiction‘ın kurgusu… Aslında kıyaslama yapmasam da, ortak nitelikleri yönünden bana bu filmleri hatırlattı.

Özellikle, Mindhunters‘ın senaristinin elinden çıkan ve bir miktar karmaşık sayılabilecek senaryosuna karşı, kurgusunun sağlamlığı ve çekim tekniklerindeki estetik filmden üst düzeyde zevk almamı sağladı.

Başrol için ilk tercih olan Thomas Jane‘nin teklifi geri çevirmesinin ardından, Paul Walker için kariyerinin en iyi filminde oynama şansı doğdu.

Ayrıca MPAA‘nın film için verdiği “R” notunu dikkate alıp; şiddet, küfür ve bir miktar da cinselik içerdiğini belirtmek gerek. Bununla ilgili bir istatistik olarak; “fuck” kelimesi film boyunca 267 kere geçmiş.

Running Scared Yorumları

2 Yorum


× altı = 24

  • mert 5 Nisan 2007 18:31

    inanılmaz bir film bir yandan duyguyu bir taraftansa silahlar ile patlak veren aksiyon ve suç egosunu içinizde hissediyorsunuz ;)

  • furkan 16 Nisan 2007 17:35

    hersey filmin başından belli zaten o müzik girişi çok şahane olmuş herkese tavsiye ediyorum filmde ilginç karakterler var oleg gibi bi cocuğun basına gelenler hangimizin basına gelmiştir acaba bu film bana insanların aslında zor zamanlarında daha duygusallaştığını gösterdi paul walker basarılar sana hele bu filmi tarsusta serkan kardeşimle birlikte izlemek dahada anlamlastırdı

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri