Pain & Gain – Zor Kazanç

- 13/04/2014

Etkileyici bir Transformers filmine çok da gerekli olmayan iki adet devam filmi ekleyerek kariyerine kısa bir ara vermişti Michael Bay. Yönetmenin sessiz sedasız gelen filmi “Pain and Gain” bugüne kadar, ya da biraz daha daraltırsak çemberi, en azıdan yakın zamanda yaptığı işlere pek benzemiyor.

Üç kafadar, aralarından birinin bir kişisel gelişim uzmanının gazına gelmesiyle zengin bir adamı kaçırma işine girişiyorlar. Lafın gelişi kafadar demediğimiz üçlü kimliklerini kolay ele veriyorlar. Zengin adamın varlıklarını ele geçirmelerine rağmen planlarını adam akıllı yerine getiremedikleri için bu olaylar onlar için sonun başlangıcı oluyor.

 Pain and Gain

Stüdyoların emrinden pek çıkmayan Bay, alabildiğine özgür bir filme imza atıyor bu kez. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde neredeyse her karakter uçuk kaçık. Bay da bu kez kendisini de pek sıkmadan, hatta seyirci veya stüdyo beğenisini de öteleyerek farklı bir işe imza atıyor. Bu da pek çok absürd sahneyi beraberinde getiriyor. Bu absürd sahneler izleyeni hem şaşırtıp hem eğlendirirken çok büyük bir film izlemediğinizin farkında olsanız da filmi izlediğinize de pişman olmuyorsunuz.

 Pain & Gain

Filmin oyuncu kadrosunda Mark Whalberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Ed Harris, Tony Shalhoub, Bar Paly ve Ken Jeong gibi isimler var.

Pain & Gain – Zor Kazanç Yorumları

Yorum Yok


6 − = dört

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri