Mission: Impossible III | Görevimiz Tehlike 3

- 27/04/2006
7,47(15 oy)

Filmin IMDb sitesine girip yönetmen koltuğunda J.J. Abrams‘ın oturduğunu ve senaryoya da katkıda bulunduğunu gördüğümde, sıkı bir Lost müdavimi olarak filmle ilgili beklentilerim bir anda üst düzeye çıkıverdi.

Görevimiz Tehlike 3, 2006 yılının “En Kötü Erkek Oyuncu” adayı olan Tom Cruise ile “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü alan Philip Seymour Hoffman‘ı karşı karşıya getiriyor.

Gizli Ajan Ethan Hunt, tehlikeli ve sadist bir silah tüccarı olan Owen Davian’a karşı.

Geçen sene Razzie (Altın Ahududu)‘de ödülü az farkla kaçıran Tom Cruise, bu sene kimsenin oyunculuğunu umursamayacağı kadar etkili aksiyon sahneleriyle dolu olan bu filmle vizyona çıkıyor.

Mission: Impossible III | Görevimiz Tehlike 3 Yorumları

6 Yorum


sekiz × = 40

 • EFE 12 Mayıs 2006 1:00

  Son zamanlarda izlenebilecek filmler arasında en iyisi denebilir. Yönetmenin Abrams olması filme büyük avantaj katıyor ve Tom Cruise ile popularitesini daha da artırıyor. Hoffman’ın oynaması ile birlikte seyrinin çok güzel olması beklenen bir film.

 • fatma 19 Mayıs 2006 22:19

  Merhabalar,
  Filmi gormus biri olarak cok da beklentiye girmemenizi tavsiye ederim.Aksiyon sahneleri guzel ama gerek Tom Cruise’un kendisini magazin basinina malzeme haline getirmesi gerekse de onceki filmlerin havasi bu filmi biraz etkisiz hale getiriyor.yardimci rollerdeki oyuncular bile Tom’dan daha keyifle izleniyor.

 • gökhan 6 Ocak 2007 15:48

  kardes bu filmi nasıl izlicez

 • yamahe 6 Ocak 2007 15:59

  DVD ve VCD’si Türkie’de Tiglon tarafından piyasaya sunulalı epey oldu. Satın almak ya da kiralamak suretiyle izleyebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise dostlarınızdan ödünç almak :)

 • yavuztoy 19 Şubat 2008 0:26

  hani phanomun 10 ayı-kaplan-fil gücü vardı yaaa o misal, dolby ses harci gerisi feyk

 • FilmMedya.Net 28 Eylül 2010 10:51

  Gerçekten öyle sana katılıyorum arkdaşım admin başarılarının devamını dilerim.arkdaşlar htpp://www.filmmedya.net beklerim.

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri