İşler Güçler

- 04/11/2012
10,00(1 oy)

Selçuk Aydemir’i Türk televizyon dünyasını yakından takip edenler kısa bir ekran ömrü olan “Üsküdar’a Giderken” dizisinden tanıyorlar. Aynı zamanda sinemalarda beklediği ilgiyi göremese de DVD’si yayınlandıktan sonra dikkat çeken “Çalgı Çengi” de yine kendisinin yönettiği bir yapım.

Diğer işlerine göre bu kez hemen başlangıçta ilgiyi toplayan “İşler Güçler” şu an en çok izlenen televizyon dizileri arasında.

Dizinin en dikkat çekici yanı inanılmaz bir tempo taşıyor oluşu. Son dönemde 90 dakikaya yayılan süresi nedeniyle iyice hantallaşan TV dizileri arasında “İşler Güçler”in hep bir acelesi var sanki! Yani zaten dizinin temposu, zoraki ilerleyen dizilerden bıkan Türk televizyon izleyicisi için büyük bir nimet.

Asıl ilgiyi çeken noktası mizahı olsa da bölümler arasında mizahi bir istikrarsızlık olduğunu da belirtmek gerek. Her bölüm oldukça eğlenceli bir konuda ilerlese de “İşer Güçler”in bazı bölümlerinin bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.

Star TV’de yayınlanan dizi her hafta sosyal medyada kendisine bir şekilde yer buluyor. “Lost”un uyarlaması olan “Kayıp” adlı dizinin sözde çekim sürecini, diziyle bir şekilde TV sektöründe tutunma çabasında olan oyuncuların penceresinden anlatan yapımı her hafta Star TV’de izlemek mümkün.

Oyuncu kadrosunda ise bu diziyle büyük sükse yapan Ahmet Kural, Sadi Celil Cengiz, Murat Cemcir, Burak Satıbol, Yılmaz Gruda, Ceren Moray ve Büşra Pekin gibi isimler var.

İşler Güçler Yorumları

1 Yorum


7 + = onbeş

  • herbalife 3 Mart 2016 12:31

    Komedi Dalında Öncüydü.

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri