Going the Distance – Seni Uzaktan Sevmek

- 13/08/2012

Romantik komedileri eleştirirken hep belirli kalıpları kullanmak zorunda kalıyorum; hikayenin tahmin edilebilir oluşu, komedi yönünün hafif kalması vs. Fakat “Going the Distance”ta tüm bunlara gelmeden önce aksayan önemli bir yön var o da başrol oyuncularının bir türlü bir kimya yakalayamaması. Drew Barrymore ve Justin Long yan yana geldiklerinde bir türlü sevgili izlenimini veremiyor. Bunda, bir Ryan Gosling gibi romantik komedi tarzına kendini uyduramayan Justin Long’un ve yaşı ilerledikçe sempatisinden de kaybetmeye başlayan Drew Barrymore’un ayrı ayrı etkisi büyük elbette ki. Barrymore’un Long’tan daha büyük olması da filme yansıyor.

 

İşte bu uyumsuzluk filmin tamamına yayılıyor. İkili bir türlü sevgili olma işini beceremediğinden inandırıcılık da yakalayamıyorlar. Neticede de farklı bir konudan verimli bir çalışma çıkmıyor.

 

Filmin yönetmeni Nanette Burstein. Senaryo Geoff LaTulippe’e ait. Drew Barrymore ve Justin Long’a komedi filmlerinin tanıdık yüzleri Charlie Day, Jason Sudeikis ve Christina Applegate eşlik ediyorlar. 

Going the Distance – Seni Uzaktan Sevmek Yorumları

Yorum Yok


− bir = 6

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri