Crazy, Stupid Love | Çılgın, Aptal Aşk

- 27/05/2012
10,00(2 oy)

“Crazy, Stupid Love” tanıtım kampanyasında farklı olmakla parlatılıp, başlangıç sahnesinde bir boşanmanın yer aldığı defalarca kez dile getirilmişti. Aslında film başlangıçta bu farklı olma durumunun işaretlerini vermiyor değil. Sözü edilen boşanma kısmını da dahil edersek, bir beş dakika kadar farklı da gözüküyor. Fakat bu süre sonunda neyin ne olacağı belli oluyor ve filmin de diğer türdeşlerinden bir farkı olmadığı ayyuka çıkıyor.

Filmde aşk acısı çeken ve kimi zaman da bu sebeple komik duruma düşen insanların hallerini izliyoruz. Gencinden yaşlısına herkes bir arayış içinde ve son dönemde başka örneklerine de rastladığımız, insanın sevdiğiyle onu seven kişinin aynı olmaması durumu bolca işleniyor.

Filmin komedi unsurunu sırtlayan isim ise Ryan Gosling oluyor. Steve Carell’la birlikte müthiş bir uyum gösteren Gosling, istemesi halinde başarılı bir komedi yüzü olabileceğini gösteriyor.

Neticede “Crazy, Stupid Love” bazen güldürerek, kendi çapında etkili sayılabilecek romantik laflar ederek, izlendikten bir süre sonra unutulup gidecek filmler listesinde yerini alıyor. Filmin finalindeki sürpriz ise dikkatli izleyicinin gözünden kaçmayacaktır muhtemelen. Ama yine de başarılı bir sürpriz olduğunu ve filme renk kattığını da belirtelim. Bundan sonra başlayan bir türlü bitememe! durumu ise filmin eksi hanesine giriyor.

Filmde Ryan Gosling ve Steve Carell’a ünlü oyuncular eşlik ediyor: Kevin Bacon, Julianne Moore, Emma Stone ve Marisa Tomei. Filmin yönetmenleri ise Glenn Ficarra ve John Requa.

Crazy, Stupid Love | Çılgın, Aptal Aşk Yorumları

Yorum Yok


sekiz × 9 =

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri