Click

- 07/11/2006
8,90(29 oy)

Adam Sandler‘den hem güldüren hem de ağlatan bir komedi. Komedi filmi demek yerine aile filmi demek daha doğru olacak, son zamanlarda Amerikan sinemasında aile bağlarını konu alan filmlerin artması belki sizin de dikkatinizi çekmiştir, Click de bu örneklerden biri.

Filmde komedi unsuru mesaj kaygısının çok içinde kalmış, ağlatırken güldüren bir tarza dönüşmüş. Yer yer çok başarılı sahneler olsa da bu film kalitesini arttırmıyor ve benim gözümde klasik amerikan “TV filmi” kapsamından çıkarmıyor. Bu son söylediklerimden filmi beğenmediğim ya da izlerken hoşça vakit geçirmediğim sanılmasın, Click verdiğiniz zamana değecek ve izledikten sonra pişman olmayacağınız filmlerden, özellikle verdiği mesajlar sizi derinden de etkileme ihtimali içeriyor. Belki burada Click filminin verdiği mesajlardan bahsetsem acayip öğütler de çıkardı fakat hepsi bırakayım da film sonunda size kalsın.

Adam Sandler aslında tek başına filmi kaplamış, karısı rolündeki Underworld ve Van Helsing filmlerinden de hatırlayacağımız Kate Beckinsale sadece aşık olunan güzel kadın objesi olarak durmuş ama güzel de durmuş. Amerika’da çok iyi bir gişe başarısı elde eden Click “bir film izleyeyim; hem güleyim, hem ağlayayım, hem de hayatın anlamını yakalayayım” diyenlere tavsiye olunacak, hoş bir film.

Click Yorumları

2 Yorum


− 1 = beş

  • sinema 31 Mart 2008 4:00

    Adam Sandler’in izlediğim en güzel filmlerinden bir tanesiydi.Bu arada birşey sormak istiyorum Kate Beckinsale hep aldatan kadın mı oynuyacaksizlerden cevap bekliyorum.

  • cagdas 16 Haziran 2008 11:39

    fiml çok güzel ya herkeze tavsiye ederim :D

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri