Being Flynn

- 19/05/2013

Türkiye’de vizyona uğramadığı için internette ya da DVD’de izleyiciyle buluşan “Being Flynn” çok çarpıcı bir konu taşımasa da renkli oyuncularının sayesinde seyir zevkini düşürmeyen bir yapım.

 Being Flynn

Düzgün bir işe sahip olmayıp vaktini “günü kurtarmakla” harcayan Nick Flynn, bir gün yıllardır görmediği ve çok sevdiği annesinin ölümünden de sorumlu tuttuğu babası Jonathan Flynn’den haber alır. Jonathan Flynn taksicilik yapsa da kendisini keşfedilmeyi bekleyen büyük bir yazar olarak görmektedir. İkilinin hayatı hiç beklemedikleri bir yerde kesişir…

 Being Flynn

Robert De Niro’nun son yıllarda edindiği vasat projelerde oynama alışkanlığını sürdürdüğü filmde, belli bir bütünden bahsetmek pek mümkün olmuyor. Nick Flynn babasıyla karmaşık bir ilişki yaşarken kendi içinde de gelgitler yaşıyor bir yandan. Hikayede zaman zaman Nick başrolü üstlenirken kimi zaman da Jonathan Flynn ön planda oluyor. Süresini bir şekilde doldurmaya çabalayan film, çok fazla kırılma noktası barındırsa da bir şekilde izleyeni fazla sıkmamayı da başaran bir yapıt oluyor.

 Being Flynn

Robert De Niro’ya Paul Dano, Julianne Moore, Olivia Thirlby ve Lili Taylor gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise, aynı zamanda filmin senaryo yazarı Paul Weitz. 

Being Flynn Yorumları

Yorum Yok


beş + = 14

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri