Arabalar 2 Yeni Karakterlerle 19 Ağustos’ta vizyona

- 08/05/2011
7,92(12 oy)

ARABALAR 2 YENİ KARAKTERLER

GÖSTERİM TARİHİ: 19 AĞUSTOS 2011

Jeff Gorvette

Jeff Gorvette, günümüzde yaşayan en büyük Amerikan yarış arabasıdır. Ülkesinin bayrağının yıldızlarına ve şeritlerine bezenmiş olan 24 kapı numaralı bu Corvette C6.R, büyük oval pistlerde ve Grand Touring Sports pistlerinin etaplarında başarısını kanıtlamıştır. Yarış dünyasına daha yakın olmak için memleketi California, Vallejo’dan Indiana’ya göç eden Corvette’in daha küçük yaştaki hızlanma becerisi, yarıştığı her yerde motor kaputlarını ters döndürür. Şampiyonluklarının ve zaferlerinin eşi yoktur. Bunlar onu saygı duyulan bir rakip yapmakta Dünya Grand Prix’inde meşru bir tehdit kılmaktadır.

Darrell Cartrip

Darrell Cartrip, defalarca Piston Kupası şampiyonu olmuş bir efsanedir. Şimdi sevilen bir yarış spikeri olmuştur. Kentucky doğumlu 17 kapı numaralı bu Chevrolet Monte Carlo, muhteşem yorumlarıyla tanınır. Esprileriyle, karizmasıyla ve kendine özgü cümleleriyle Piston Kupası fanatiklerini eğlendirir: “Boogity, Boogity, Boogity! Hadi yarışalım beyler!” Pistte, pit alanlarında ve yağ içinde yıllarını geçirmiştir. Size hepsini anlatabilir. Bu güneyli Amerikan centilmeni kazanmak için ne gerektiğini bilir ve o coşkulu tecrübesini Dünya Grand Prix’ini sunmaya taşımaktadır.

Lewis Hamilton

İki numaralı Grand Touring Yarışları’nın görkemli ve hızlı şampiyonu Lewis Hamilton, tüm gençlik dönemi boyunca azimli ve kazanan bir yarışçıydı. Tüm küçük arabalar gibi Lewis de çocukluğunu okula giderek, karate dersleri alarak geçirdi. 10 yaşında İngiliz Karting Şampiyonası’nı kazandı. Gençler ve profesyoneller turnuvalarında sergilediği performansla sıra dışı başarılar elde eden ünlü İngiliz, günümüzde de iş ahlakını ve kendine duyduğu ölçülü güveni yarış pistine taşımaya devam ediyor. Lewis, çarpıcı metalik siyah ve sarı boyalı tasarımıyla Dünya Grand Prix’inde Büyük Britanya’yı temsil edecek. Arabası ayrıca, 1950’lerde İngiltere’ye göç eden ailesinin vatanı olan Grenada’nın bayrağını taşıyor. Eşsiz teknik becerileri, doğal hız yeteneği ve karateden gelen soğukkanlı tavrı onu güçlü bir rakip haline getiriyor.

David Hobbscap

Aslen İngiltere-Royal Leamington Spa’lı olan orman yeşili rengindeki, etkileyici 1963 Jaguar Coombs Lightweight E-Type model David Hobbscap, yarış dünyasının önde gelen isimlerinden biri. O, dünya genelindeki tüm motor sporlarını kapsayan 30 yıllık profesyonel bir yarış kariyerine sahip. Artık David, bu paha biçilmez bilgisini bir sunucu olarak paylaşıyor. O ayrıca, yarış yayınları sırasında yaptığı rahatlatıcı esprilerle tanınıyor. Le Mans 24 Saat Yarışları’na 20 kez katılan eski şampiyonun anlatım yeteneği, kişisel deneyimlerinden geliyor. Klasik televizyon spor spikerlerinden çok farklı olan David, Dünya Grand Prix izleyicilerini bilgilendirmek ve eğlendirmek için sabırsızlanıyor.

Max Schnell

Max Schnell hayatına Almanya-Stuttgart’lı gösterişsiz bir sedan araba olarak başladı. Hevesli ve gayretli bir amatör yarışçı olan Max, Kara Orman’ın arka yollarında tek başına antrenman yapmayı sever. Zaten bu sayede bir yarış takımı sahibinin dikkatini çekmiştir. Kısa süre sonra Max profesyonel yarış pistine 4 numarayla çıkar. Beygir gücü arttığından, kendini karbon fiberden daha hafif, daha yarış arabası görünümde bir arabaya çevirir. Max, Motorheimring’de Dünya Tork Şampiyonlar Ligi tarihindeki diğer tüm arabalardan daha çok yarış kazanmıştır.Doğuştan çok zeki bir mühendis olan Max, Dünya Grand Prix’sine başvurmak için titizlikle yaptığı hesaplarında, kendi yapısını ve planlarını düzeltmek ve geliştirmek için mantığını ve analitik yeteneğini kullanır.

Miguel Camino

İspanya’nın en ünlü, en çok takdir edilen büyüleyici arabası, Pamplona’nın Miguel Camino’sudur. Ülkesinin dikkatini ilk kez, katıldığı kötü şöhretli “Bulldozerlerin Yarışı” ile çekmiştir. Dozer pistindeki doğal matadorluk yeteneği ve kendine özgün tarzı genç kuşak bulldozer yarışçılarını da etkilemiştir. Böylelikle kısa zamanda Miguel Camino’nun hızı ve coşkusu, hayranlarının ve Grand Touring Sport yarış pistindeki rakiplerinin de farlarını açmıştır. İspanyol bayrağının ateşli renklerini üzerinde taşıyan ve 5 numarayla yarışan Miguel Camino, Dünya Grand Prix’sinde daha birçok kalbe girmeyi umuyor.

Okuni

Okuni, Japonya, Tokyo’dakiKabuki Tiyatrosu’nda sahne aldığı için renkli bir kimono giyen ve yüzünü beyaza boyayan minik bir Kabuki dansçısı otomobildir.

Kingpin Nobunaga

Kingpin Nobunaga, Japonya, Tokyo’daki bir arenada profesyonel sumo güreşçiliği yapmakta olan altın renkli bir minibüstür. Mor renkli şanslı “mawashi” (sumo kemeri)’sini giydiğinde en sert maçlarını çıkarır.

Pinion Tanaka

Pinion Tanaka, altın renkli bir minibüstür ve Tokyo’lu profesyonel bir sumo güreşçisidir. Kenide özgü mavi-yeşil mawashi’si ile ringde her zaman için göz korkutan bir rakiptir.

Kraliçe

Dünya Grand Pri’sinin son ayağı Londra’nın tarihi sokaklarında koşulurken Kraliçe de bitiş çizgisinde Sir Miles Axlerod ile birlikte olacağı için çok mutludur. Kraliyet mavisi ile boyalı ve asla taçsız resmedilmeyen kraliçe, nezaketin ve asaletin tanımıdır. Ama bu durum, onun birinci sınıf rekabetten hoşlanmadığı anlamına gelmez.

Topper Deckington III

Topper Deckington III, canlı kırmızı tonlarda, iki katlı bir otobüstür ve Londra’nın ünlü Petroldilly Circus güzergâhından Killswitch seferini yapmaktır.

Chauncy Fares

Londra’nın bölgelerini, caddelerini ya da kestirme yollarını neşeli bir Londra taksisi olan Chauncy Fares’dan daha iyi bilen hiç kimse yoktur.

Çavuş Highgear

Çavuş Highgear, Londra’nın nişanı Buckingham Sarayı’nda göre yapan birliğin bir üyesidir. Kırmızı renkli gövdesinin üstünde uzun, belirgin başlığıyla nöbetçi kulübesinde gururlanarak nöbet tutar.

Prens Wheeliam

İngiltere Prensi Wheeliam ateşli bir yarış fanatiğidir. Türünün tek örneği Dünya Grand Pri’sinin Londra sokaklarında koşulmasından ötürü şansına inanamaz. Büyükannesi Kraliçe’nin yanındayken tarafsız görünse de içten içe İngiliz Lewis Hamilton ve Nigel Gearsley’nin kazanmasını ister.

Brent Mustangburger

Brent Mustangburger bir Amerikan spor yayıncılığı ikonudur. Kendini “garajın en iyisi” ilan eden bu 1964 yapımı Ford Mustang, araba yarışları yayınlayan televizyonların tarihindeki en çok tanınan seslerden biridir ve modern sporlarda en çok akıllarda yer eden anlarla bağdaştırılır. Dünya Grand Prix’sinde, GPS sistemindeki haberleri, bilgi ve analizleri eşi benzeri bulunmayan bir coşkuyla aktaracaktır.

Arabalar 2 Yeni Karakterlerle 19 Ağustos’ta vizyona Yorumları

1 Yorum


8 − yedi =

  • ŞİMŞEK MAKKUYİN 17 Ağustos 2011 10:37

    bu site çok güzel ben en az arabalar 1 i 300 kere izlemişimdir kimbilir arabalar 2 mütiş olacak

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri