Ansızın bir kısa filmle karşılaşmaya hazır mısınız?

- 31/05/2009

ART BY CHANCE” ŞEHRE GELİYOR!

Yoğun bir günün ortasında bir kısa filmle karşılaşmaya hazır olun: Art By Chance Ultra Short Film Festival sinemayı sokak sanatına dönüştürüyor!

ART BY CHANCE 22 Mayıs-3 Haziran 2009 tarihleri arasında 14 ülke ve 64 şehirde yayınlanacak olan yepyeni bir “Ultra Kısa Film Festivali”dir.

Bu festival için bilet almanıza veya sinemaya gitmenize gerek yok! Filmler metrolarda, otobüslerde, havaalanlarında, alışveriş merkezlerinde, trenlerde, spor salonlarında, sanat galerilerinde, müzelerde, cafelerde ve barlarda bir anda hayatınıza girecek! Dünyanın dört bir yanından gelen ve “yolculuk” temalı yaratıcı kısa filmler sizi ansızın metroda, havaalanında, alışveriş yaparken veya sadece gezinirken yakalayacak.

ART BY CHANCE Belçika, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Hollanda, Katar, Polonya, Portekiz, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD’de eş zamanlı olarak yayınlanacak ve sanatın tüm dünyada milyonlarca insanın hayatına girmesini sağlayarak bugüne kadarki en geniş izleyici kitlesine ulaşacak

ART BY CHANCE, İstanbul’da Akmerkez, İstinye Park, City’s Nişantaşı, Capitol, Kanyon, Astoria, Atatürk Havalimanı, Metro Taksim-Levent hattı, Meydan Alışveriş Merkezi, Doğuş Power Center, Capacity Alışveriş Merkezi,; İzmir’de Agora Alışveriş Merkezi ve İzmir Havalimanı’nda; Eskişehir’de Espark Alışveriş Merkezi’nde bulunan Next Generation Media ekranlarında ve Babylon Lounge, Hillside City Club’larda karşımıza çıkacak.

Gününüzün yoğunluğuna bir kısa filmle ara vermeye hazır olun!

www.artbychance.org

Ansızın bir kısa filmle karşılaşmaya hazır mısınız? Yorumları

Yorum Yok


− yedi = 1

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri