7. If İstanbul AFM Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali

- 02/02/2008
7,00(3 oy)

Görün! Duyun! Koklayın! Dokunun! Hissedin! !f İstanbul Başlıyor!

!f İstanbul AFM Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, Yapı Kredi World ana sponsorluğunda 14 – 24 Şubat tarihleri arasında İstanbul’u 7. Kez Tersyüz Edecek!

!f İstanbul yedinci yılında ünlü yönetmen John Cameron Mitchell, Cannes Film Festivali yönetmenlerinden Christophe Leparc, Screen International dergisi editörü Wendy Mitchell, tanınmış fotoğrafçı Perry Ogden ve ülkemizden Reha Erdem’in jüriliğini yapacağı uluslararası bir yarışma ile yeni bir ilk’e imza atıyor.

İstanbul’u genç ve yenilikçi sinemanın adresi yapmayı amaçlayan $15,000 ödüllü !f Inspired/Keşi!f yarışması, dünyanın dört yanından 10 sıradışı filmi bir araya getiriyor.

Yapı Kredi World’un ana sponsorluğunda gerçekleşen !f Istanbul 14-24 Şubat 2008 tarihleri arasında Beyoğlu AFM Fitaş, AFM İstinyePark ve AFM Caddebostan Budak sinemalarında gerçekleşecek. Sinemaseverler tarafından merakla beklenen 70 filmi programına dahil eden festival, bu sene de “!f Ankara” ile 28 Şubat – 2 Mart tarihlerinde AFM Cepa sinemasında Ankaralı sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Biletler 6 Şubat’tan itibaren www.Mybilet.com’da.

Festival biletleri 5 YTL’den başlayan fiyatlarla satışta!

7. If İstanbul AFM Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Yorumları

1 Yorum


dört + = 11

  • iddaa 18 Nisan 2008 0:56

    Katılan olduumu? nasıl geçti çok merak ediyorum

Film Türleri

Yapım Yılları

Film Festivalleri